Quapcia | Pracownia
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Pracownia

ELEMENTY WYSTROJU WNĘTRZ

Realizujemy projekty dla klientów indywidualnych oraz firm architektonicznych, poszukujących elementów wystroju wnętrz ``szytych na miarę``. Korzystamy z tradycyjnych technik rzemieślniczych oraz druku 3D w zależności od pomysłu.

WSPÓŁPRACA

Chcesz zrealizować swój projekt?Zapraszamy do współpracy.Pracownia wyposażona jest w dwa piece kręgowe do wypału ceramiki oraz piec do wypału szkła.Dostępne jest także elektryczne koło garncarskie, narzędzia do ceramiki,szlifierka do szkła , drukarka 3D.

SKLEP DLA CERAMIKÓW

Glina - sklep dla ceramików oferuje masy ceramiczne, szkliwa, angoby, farby, narzędzia i cały sprzęt niezbędny do wyrobu ceramiki.Wszystko na miejscu! http://www.glinasklep.pl/

DRUK 3D

Drukujemy w plastiku i bezpośrednio w glinie.Tworzymy modele do form gipsowych oraz finalne produkty zaprojektowane w programach do grafiki 3D.

Druk 3D

Nie tylko z plastiku…

Dzięki technologii 3D realizujemy taże nasze pomysły drukując bezpośrednio z gliny.

Fajne rzeczy

Pracownia została założona przez Hannę Kłapcię –  absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu im. E Gepperta, Wydziału Projektowania Ceramiki i Szkła.

Jest miejscem otwartym zarówno dla specjalistów  jak i dla wszystkich pasjonatów chcących nauczyć się czegoś nowego.

W pracowni powstają nasze projekty, przede wszystkim: lampy, donice i kafle.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z firmami przy projektach wnętrz oraz organizacji warsztatów.

Kontakt: art@quapcia.pl, +48 781 250 877